www.rod-borowka.pl
Rodzinny Ogród Działkowy BORÓWKA w Nekli
  • Strona główna
  • Mapa strony
  • Kontakt

Zasady funkcjonowania strony www

Korzystanie ze stron ROD Borówka w Nekli jest równoważne z , akceptacją poniższych warunków:

  1. Wszelkie dane zamieszczane na stronach internetowych mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani zobowiązania do publikowania jakichkolwiek treści i poglądów.
  2. Autorzy serwisu ROD Borówka w Nekli dołożą wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronach były zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie gwarantują ich aktualności.
  3. Informacje zawarte na stronach internetowych nie mogą stanowić podstawy do roszczeń względem autorów serwisu ROD Borówka w Nekli.
  4. Ilekroć użytkownik proszony jest o podanie swoich danych (np. adresu poczty internetowej, imienia, nazwiska, ipt.), zakłada się, że podane informacje są prawdziwe, a adres poczty elektronicznej jest własnością użytkownika. W przypadku podania nieprawdziwych informacji wszelkie usługi świadczone on-line danemu użytkownikowi zostają zawieszone.
  5. W przypadku podania nieprawidłowych danych podczas procesu zapytania on-line, jeśli nie podano innych prawidłowych danych do kontaktu, zapytanie nie zostanie rozpatrzona.
  6. Użytkownik strony akceptuje politykę prywatności opisaną na stronie znajdującej się pod adresem http://rod-borowka.pl/?page_id=80

Ostatnia modyfikacja 25.02.2013 o 13:23